Wolontariat i myślistwo – poleca Remigiusz Ciunczyk

Wolontariat

Witam nazywam się Remigiusz Ciunczyk i w naszej szkole jestem wolontariuszem ale i nie tylko, ponieważ jestem nim także w fundacji bocianie gniazdo w Runowie. Prowadzę również zajęcia teatralne na na świetlicy wiejskiej dla dzieci i młodzieży.

Praca wolontariusza sprawia mi wiele przyjemności a jednak nieraz czuję ze mógłbym pomagać jeszcze więcej. Każdą swoją wolną chwilę staram się spędzać na łonie natury, ponieważ jestem miłośnikiem myślistwa i w myślistwie udzielam się w różnych akcjach przeciwko kłusownikom. Pasją tą interesuję się od dziecka i każde wyjście do lasu sprawia mi wiele przyjemności tak samo, jak praca z dziećmi.

W naszej wspaniałej szkole, w której się uczę mogę się spełniać pod każdym kątem. W weekendy jeżdżę konno oraz pomagam w prowadzeniu sekcji jeździeckich dla dzieci i młodzieży. W tych kilku słowach chciałbym pokazać innym, że można spełniać się i swoje zainteresowania poprzez wolontariat.

Chciałbym zachęcić wszystkich, którzy mają wolną chwilę w swoim życiu, aby chociaż spróbowali i zaangażowali się w pracę wolontariatu. Pozdrawiam wszystkich wolontariuszy z naszej szkoły i nie tylko. Zachęcam do odwiedzania strony naszej szkoły i strony fundacji Bocianie gniazdo w Runowie.

(Remigiusz Ciunczyk)

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?page_id=3356