Nasi przyjaciele

Organizujemy wspólne inicjatywy z…

7BOW7 BOW

W ramach współpracy z 7 Brygadą Obrony Wybrzeża im. gen. bryg. Stanisława Grzmot-Skotnickiego uczniowie klas mundurowych mogą uczestniczyć w przedsięwzięciach inicjowanych przez jednostkę wojskową. Są to m.in. zajęcia teoretyczne na terenie szkoły i jednostki, zajęcia poligonowe i terenowe.

Więcej…

logoPoradnia Planowania Rodziny

Prowadzimy działania realizowane w ramach Poradni Planowania Rodziny.

(Projekt „Zdrowie – Mama i Ja” realizowany przez Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku, a finansowany przez Miasto Słupsk). Prowadzącym spotkania z młodzieżą jest edukator seksualny Pan Mariusz Modrzewski.

272x90-01Program „Zdrowie – Mama i Ja” polegający na świadomym planowaniu rodziny. Został zainicjowany w naszej szkole w 2010r. i z powodzeniem kontynuowany jest do dziś.

SKB CzarniKlub bokserski „Czarni”

Liceum im. W. Sierpińskiego aktywnie włącza się w działania klubu bokserskiego Czarni. Kibicujemy naszym uczniom, którzy trenują w klubie. Władze SKB czynnie włączają się w organizację imprez na terenie szkoły.

Więcej…

SKS GryfKlub Strzelecki „GRYF Słupski”

Uczniowie trzeciej klasy mundurowej kończą swoją licealną przygodę ze służbami mundurowymi kursem strzeleckim organizowanym przez naszą szkołę przy współpracy z KS „Gryf Słupski”. Klub ten wychował  również  dwójkę  reprezentantów  Polski  na  Igrzyska  Olimpijskie: Mirosławę  Sagun – Lewandowską  i  Roberta  Kraskowskiego, którzy  trzykrotnie  reprezentowali  Polskę  na  letnich igrzyskach  olimpijskich.

Co  miesiąc klub  organizuje  zawody  strzeleckie  grupy  powszechnej dla  wszystkich  chętnych, a  w  miesiącu  wrześniu  już  od  16  lat  organizujemy Ogólnopolskie  Zawody  Strzeleckie  o  Puchar Prezydenta  RP.

 Więcej…

adamowiczF.H.U. Adrian Adamowicz

Współpraca z p. Adrianem rozpoczęła się wraz z kursem nurkowym prowadzonym dla klas mundurowych w roku szkolnym 2014/2015. Firma zajmuje się profesjonalną działalnością z zakresu prac podwodnych i jednocześnie szkoleniem przyszłych płetwonurków. Można o nich powiedzieć – pasjonaci. Kochają to, co robią i tą miłością chcą zarazić młodych ludzi, którzy szukają nowych doświadczeń.

maltanska_fundacjaMaltańska Służba Medyczna

Malta Służba Medyczna powstała w 1990 roku z inicjatywy ks. kard. Franciszka Macharskiego. W 2003 roku powstało Stowarzyszenie Maltańska Służba Medyczna – Pomoc Maltańska, które w 2011 roku przekształciło się w Maltę Służbę Medyczną. Z pomocy w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej skorzystało już w naszej szkole ponad 50 osób.

darecky

 

 

 

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?page_id=1657