Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

W dniu 29 kwietnia 2022r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. Akademię przygotowała pani Antonina Zych wraz z klasą III B. Uroczystość składała się z trzech części: na wstępie odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły w ręce młodszych kolegów, następnie uczniowie przywołali najciekawsze momenty z życia klasy III, nastąpiły podziękowania abiturientów skierowane do całego grona pedagogicznego. Podsumowaniem akademii było uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły średniej – pani Dyrektor wręczyła wyróżnienia, a wychowawca klasy pozostałe świadectwa szkolne. Dodatkowym punktem programu było wręczenie certyfikatów potwierdzających nabyte umiejętności zarówno w klasie mundurowej jak i kosmetycznej oraz rozdanie wyróżnień i dyplomów z konkursów strzeleckich. Uroczystość zwieńczyło wspólne zdjęcie przed budynkiem szkoły.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5556