Wręczenie dyplomów dla wolontariuszy.

To następny dowód na to, że uczniowie naszej szkoły są wspaniali, jeśli chodzi o pomoc potrzebującym. Podczas dni Wszystkich Świętych zdecydowali, że poświęcą swój czas na to, aby zbierać środki na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego. Uczniowie pomagali również w przygotowaniach do tego wydarzenia. Cieszymy się, że członkowie koła wolontariatu działającego w naszej szkole, potrafią myśleć o innych, cechują się empatią i chcą angażować się w pomoc tym najbardziej potrzebującym. 16 grudnia podczas uroczystości w Teatrze Rondo uczniowie zostali uhonorowani podziękowaniami, które otrzymali m. in. z rąk prezydent miasta Krystyny Danileckiej – Wojewódzkiej, dyrektor hospicjum Teresy Jerzyk oraz pomysłodawczyni akcji Iwony Kwiatkowskiej.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=4971