Dzień Otwarty w Szkole Policji.

W dniu 26 listopada nasi kadeci wybrali się na Dzień Otwarty w Szkole Policji. W ramach imprezy zostały zaprezentowane między innymi: sprzęty Pododdziałów Zwartych Policji, pojazdy Batalionu Ochrony Bazy; samochody ratownictwa technicznego i drogowego Państwowej Straży Pożarnej; sprzęt ratowniczy Słupskiego WOPR; wyposażenie policjantów ruchu drogowego -prezentowano wyposażenie na boisku do piłki ręcznej . W tym samym miejscu ustawiono stoisko do daktyloskopowania.
Dla wszystkich dostępna była Izba Historii Kryminalistyki; obiekty symulacyjne “Przyziemie” i Centrum Ratownictwa (ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy). W hali sportowej nr 2 odbywał się pokaz zajęć z taktyki i technik interwencji.

Uczniowie byli zachwyceni oby więcej takich atrakcji.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=4943