Warsztaty kosmetyczne.

W sobotę (9 listopada) uczennice naszej szkoły wraz z Panią Dorotą Leśniak uczestniczyły w warsztatach makijażowych organizowanych z okazji otwarcia pracowni wizażu zaprzyjaźnionej kosmetolog- Natalii Tulin. Na początek dziewczyny zapoznały się z kosmetykami dostępnymi w pracowni- poznawały ich rodzaje i formuły. Dowiedziały się również o nowinkach na rynku kosmetycznym. Następnie odbył się pokaz makijażu dziennego- podczas którego Pani Natalia omawiała kroki w makijażu i przedstawiała je na modelce. Na zakończenie uczennice zadawały pytania związane z makijażem i innymi zabiegami kosmetycznymi. Odpowiedzi na te pytania miały na celu nie tylko edukację związana z kosmetyką ale również ze zdrowym trybem życia. Pamiętajmy że piękno to nie tylko ładny makijaż- ale również zdrowa dieta, aktywność fizyczna i odpowiednia pielęgnacja skóry.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=4914