Kwesta na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Słupsku.

W dniach poprzedzających uroczystość Wszystkich Świętych wolontariusze z naszej szkoły pod przewodnictwem opiekuna szkolnego koła wolontariatu pani Agnieszki Podkowicz zaangażowali się w działania na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Słupsku. Uczniowie podjęli się działań organizacyjnych dotyczących zbiórki środków dla ośrodka.
W dniu 1 listopada pomimo mroźnej pogody nasi uczniowie kwestowali na terenie Cmentarza Komunalnego w Słupsku. Dni Wszystkich Świętych i Zaduszek, to okazja do przypomnienia o potrzebie pomocy ludziom chorym i cierpiącym. Udział w akcji pokazał, że młodzież jest wrażliwa na pomoc takim osobom i zdolna do bezinteresownej pomocy innym. Joannie, Sandrze, Annie, Nikoli, Natalii, Nikoli, Pawłowi i Mateuszowi gratulujemy takiej postawy. Tak trzymać!

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=4899