Zakończenie roku szkolnego klasy IV.

W dniu 26 kwietnia 2024 r. pożegnaliśmy klasę IV LO. Po latach przerwy mury naszej szkoły opuścili Absolwenci klas ponadpodstawowych. Akademię przygotował Pan Roman Sikorski wraz z klasą III. Uczniowie zaprezentowali osiągnięcia klasy IV na przestrzeni ostatnich lat ich nauki, na część artystyczną złożył się również stand up przygotowany przez Absolwentów. Wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w nauce otrzymały: Weronika Formela i Anna Bąk. Wychowawczyni klasy wraz z Panią Dyrektor wyróżniły również uczniów szczególnie zaangażowanych w życie kasy i szkoły: Paulinę Gonciarz, Natalię Jankowską, Julię Kompę, Zuzannę Mielczarek, Piotra Szwichtenberga oraz Filipa Zelgę. Uczniowie klas kosmetycznej i wojskowej otrzymali również certyfikaty zaświadczające o ukończeniu zajęć w tym zakresie. Podziękowania za pomoc w działaniach realizowanych w życiu klasy trafiły do Pani Pauliny Ziezin – Jankowskiej. Łezka zakręciła się w oku zarówno uczniów kończących szkołę jak i nauczycielom, którzy po czterech latach pożegnali już nie dzieci, ale dorosłych i odpowiedzialnych ludzi. Wszystkim naszym Absolwentom życzymy powodzenia na maturze i oczywiście udanego startu w dorosłe życie.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=6248