Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Słupskiego.

II miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Starosty Słupskiego zdobyte przez kadet Natalię SALICKĄ uczennicę III klasy naszego liceum.W dniu 19.09.2021 r. na obiektach szkoleniowych Klubu Strzeleckiego GRYF odbyły się kolejne w tym roku kalendarzowym zawody strzeleckie, tym razem o Puchar Starosty Słupskiego. Każde zawody strzeleckie organizowane na słupskiej strzelnicy niosą za sobą możliwość startu w kilku konkurencjach strzeleckich m.in. strzelanie z karabinu sportowego 5,6 mm. Strzelanie odbywało się na odległości 50 m a każdy strzelec musiał oddać do tarczy TS 1 10 strzałów ocenianych w postawie leżącej, które były poprzedzone serią próbną 3 – strzałową. Choć nie udało się zająć najwyższego stopnia podium to i tak wynik jak i sam start Natalii należy uważać za bardzo udany. Były to pierwsze zawody strzeleckie w jakich wzięła udział Kadet Natalia Salicka więc walczyła na linii otwarcia ognia nie tylko z rywalami ale także ze stresem który towarzyszy każdemu zawodnikowi w początkowych startach. GRATULACJE!!!!

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5413