Andrzejki.

Tradycyjnie również w tym roku samorząd szkolny zorganizował Andrzejki, podczas których przy muzyce i dobrej zabawie uczniowie mogli wziąć udział w zabawach andrzejkowych. Przedstawiciele społeczności uczniowskiej przygotowali wypieki z wróżbami na przyszłość, każdy mógł się także dowiedzieć jakie cechy charakteru posiada osoba nosząca dane imię. Uczniowie lali również wosk, próbując dowiedzieć się co czeka ich w przyszłym roku. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Przy okazji uczniowie wsparli działania koła wolontariatu wspomagając zbiórkę na rzecz zwierząt, podopiecznych miejscowego schroniska. Wszyscy bawili się świetnie, i mamy nadzieję, że w przyszłym roku spełnią się tylko dobre przepowiednie!

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=4960