Centrum Marynarki Wojennej.

Dnia 11.1.2019r. uczniowie z klas wojskowych pod opieką chorążego Krzysztofa Ruczaja udali się do Centrum Kształcenia Marynarki Wojennej w Ustce. Młodzież mogła skorzystać z doświadczenia zawodowych instruktorów i w doskonałych warunkach poćwiczyć sprawność w zakresie zajęć z bronią.
Uczniowie byli zdyscyplinowani, z uwagą słuchali poleceń i wykonywali
powierzane im zadania. Instruktor, pan Krzysztof przeprowadził zawody strzeleckie, które wygrał uczeń klasy I b, Mateusz Palimonka. Wielkie brawa należą się jednak wszystkim uczestnikom gdyż zadanie nie było proste. Dziękujemy bardzo instruktorom Centrum Marynarki Wojennej za profesjonalnie przeprowadzone szkolenie a przede wszystkim Panu Komendantowi za umożliwienie wizyty naszym uczniom.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=4849