Wyjazd do Teatru Muzycznego

Dnia 3. października 2019 roku wybraliśmy się do Teatru Muzycznego do Gdyni na przedstawienie pt. “Wiedźmin”. Wyruszyliśmy autokarem spod szkoły około godziny 13. Młodzież doskonale się bawiła. Po drodze nie było dłuższych przerw (poza drobnym przystankiem na Oktanie). Mieliśmy szczęście, okazało się, że została prawie godzina na zwiedzanie najbliższej okolicy.

Uczniowie z niecierpliwością czekali chwili, aż zasiądą w ostatnich rzędach teatru i będą mogli podziwiać przedstawienie. Wszyscy ubrani byli bardzo elegancko (BRAWO!). Przedstawienie było pięknie przygotowane, scenografia i muzyka budziły zachwyt. Pierwsza połowa sztuki była bardzo szybka, dużo się działo. Podziwialiśmy kostiumy, głosy aktorów i efekty specjalne. Druga część była jeszcze ciekawsza. Po widowisku, które skończyło się około 22.30 zmęczenie i zadowoleni przeszliśmy do autokaru. Droga powrotna była bardzo spokojna. W Lęborku, na stacji paliw mieliśmy drobny postój (jakże przez wszystkich wyczekiwany). Do Słupska wróciliśmy przed pierwszą w nocy. Pierwszą tegoroczną wycieczkę mamy więc już za sobą!

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=4823