Dzień otwartej szkoły.

Przygotowano również dodatkowe atrakcje m. in.:

W dniu 30 maja w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Podczas imprezy można było zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, profilami klas, oraz działaniami dodatkowymi realizowanymi w naszej placówce. Dużym zainteresowaniem cieszyły się klasy o profilach mundurowym i kosmetycznym. Przedstawiono bazę dydaktyczną szkoły (m. in. pracownię kosmetologiczną, pracownię IT, sale lekcyjne, sprzęt multimedialny). Potencjalni uczniowie mogli odbyć konsultacje i rozmowy z dyrekcją, nauczycielami i uczniami naszej szkoły.

  • tor przeszkód z użyciem alkogogli;
  • pokazy udzielania pierwszej pomocy, pomiar ciśnienia;
  • turniej gier w tenisa stołowego i stołową piłkę nożną z nagrodami,
  • pokazy uczniów klasy kosmetycznej m. in. masażu, wykonywania makijażu itp.
  • słodki poczęstunek
  • wspólne grillowanie.

Piękna pogoda sprzyjała organizacji wszystkich zaplanowanych działań. Wszystkim uczestnikom imprezy dziękujemy za udział.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=4738