Pożegnanie maturzystów.

Już za parę dni matura. Dla nas sygnał, by uroczyście pożegnać kolejny rocznik opuszczający mury naszej szkoły. Tradycyjnie młodsza klasa przygotowała występ dla swoich starszych kolegów. Było momentami zabawnie i wzruszająco. W imieniu klasy III głos zabrały Karolina i Natalia. Trzy lata pracy wspominała wychowawczyni Pani Joanna Zduńczyk , zaś Pani Dyrektor Jolanta Węgielnik życzyła naszym absolwentom wielu sukcesów i zapraszała do odwiedzin także po maturze.

Czapki z głów (mądrych)!

Świadectwa z czerwonym paskiem uzyskały Weronika i Natalia.
Wyróżnienia za pracę na rzecz szkoły otrzymały: Laura, Karina, Izabela, Joanna i Karolina.

Po oficjalnej uroczystości młodzież posadziła pamiątkowe drzewko i obowiązkowo pozowano do zdjęć przed szkołą. Był także pokaz filmów o naszych absolwentach (oczami nauczyciela i ich samych).

Połamania pióra już 6 maja.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=4727