Studniówka.

01 luty 2019 roku był ważną datą w życiu naszego liceum. Uczniowie klasy III, na sto dni przed maturą bawili się na balu studniówkowym, zorganizowanym w restauracji Felix w Słupsku. Zgromadzonych gości – zarówno uczniów, rodziców, nauczycieli jak i dyrekcję szkoły przywitali Natalia wraz z Sebastianem. Aby tradycji stało się zadość również pani dyrektor wygłosiła przemówienie, następnie Sebastian zaprosił wszystkich do tradycyjnego tańca – Poloneza. Niejeden rodzic miał łzy w oczach widząc swoją pociechę w tak uroczystej i podniosłej chwili jego życia. Po tańcu uczniowie wraz z rodzicami mogli zjeść tort i wznieść toast symboliczną lampką szampana za dobrą zabawę.
Bal oficjalnie uznano za rozpoczęty. Uczniowie bawili się dobrze, praktycznie nie schodząc z parkietu. Oby matura była równie udana jak to studniówkowe szaleństwo.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=4634