Dyrektor Dyrektor

Author's posts

Życzenia wakacyjne.

Uczniom, nauczycielom, rodzicom,pracownikom szkoły i przyjaciołomżyczymy wakacyjnych radości:słońca, podróży, bezpiecznych przygódoraz odpoczynku i dużo zabawy!

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5109

Komunikat dla absolwentów przystępujących do egzaminu maturalnego.

Proszę o zapoznanie się z wytycznymi obowiązującymi podczas egzaminu maturalnego.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5099

Komunikat

Od 25 maja organizacja konsultacji dla absolwentów, którzy w tym roku przystępują do egzaminu maturalnego. Od 01 czerwca organizacja konsultacji dla uczniów.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5097

Komunikat

Kształcenie na odległość przedłużone do 26 czerwca b.r. Z kolei część pisemna egzaminu maturalnego w terminie głównym dla absolwentów rozpocznie się w poniedziałek, 8 czerwca 2020 roku i potrwa do 29 czerwca. W tym roku nie będzie egzaminów ustnych. Harmonogram egzaminu maturalnego znajduje się na stronie cke.gov.pl

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5091

Wesołych Świąt

Radosnych Świąt Wielkanocnych, stołu suto zastawionego tradycyjnymi potrawami, przy którym nie zabraknie nikogo bliskiego Twemu sercu. Ale przede wszystkim niech w tym podniosłym dniu zagości w Waszych sercach Zmartwychwstały Jezus Chrystus i napełni je wiarą, miłością i pokojem. By te święta były nie tylko czasem wytchnienia i i odpoczynku, ale przede wszystkich duchowej odnowy.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5085

Próbna matura

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie; www.cke.gov.pl oraz na www.oke.gda.pl. Terminy: 02.04 – język polski PP, godz. 9.00, PR – godz. 14.00 03.04 – matematyka PP, godz. 9.00, PR – godz. 14.00 06.04 – język angielski PP, godz. 9.00. PR – godz. 14.00 07.04 – geografia, godz. 14.00 08.04 – historia, godz. 14.00 Rozwiązania przesyłamy do …

Kontynuuj czytanie

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5082

Komunikat

Kształcenie na odległość do 26 kwietnia br. Materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy umieszczane są w dzienniku elektronicznym. Możliwość kontaktu z nauczycielami za pośrednictwem dziennika elektronicznego, czatu, forum lub przez wysłanie e-maila.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5069

Projekt edukacyjny

Nasza szkoła realizuje projekt edukacyjny na temat Wirusowego Zapalenia Wątroby oraz Profilaktyki Czerniaka. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi (filmy, prezentacje umieszczone w linkach poniżej.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5048

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę, 1 marca odbyła się VIII edycja „Biegu Tropem Wilczym” – Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dla uczestników zmagań sportowych przygotowana została trasa na dystansie 1963 metrów, będących symbolem daty schwytania i śmierci ostatniego spośród żołnierzy wyklętych. W zabezpieczeniu imprezy sportowo-patriotycznej wzięli udział kadeci klasy wojskowej ze słupskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Wacława Sierpińskiego.

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5042

Centrum Szkolenia Marynarki Wojskowej

W dniu 21.02.2020r. nasi uczniowie po raz kolejny odwiedzili Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej. Wizyta miała na celu poszerzenie wiedzy naszych kadetów w wielu unikatowych dziedzinach, poznać najnowocześniejszy sprzęt wojskowy oraz zdobyć i rozwijać umiejętności, które są niedostępne poza wojskiem. Dziękujemy bardzo instruktorom Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej za profesjonalnie przeprowadzone szkolenie a przede wszystkim Panu Komendantowi …

Kontynuuj czytanie

Permalink do tego artykułu: https://liceum.slupsk.pl/?p=5030